.

.

Бесплатно Собрание Женска Кошула За Нишање Со Долги Ракави

Бесплатно Собрание Женска Кошула За Нишање Со Долги Ракави

DEN 2.67

Од стока
Достапно.

Посакуваме се да беше толку лесно. Кошулата за Лулашка на слободното Собрание го одржува вашиот изглед едноставен, со течен, ласкав фит и став за се. Исклучиво на . Материјал : 77% Лиоцел/23% Полиестер. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Големина : Моделот носи големина С. Фит : Опуштено. Должина : миди фустан; 43" долго од висока точка На рамото за Големина С. Затворање : стил на Пуловер. Ракави : Долго. Џебови : Никој. Карактеристики : Сплит деколте; нивоа здолниште; необложени. Женска Кошула За Нишање Од Слободно Склопување. Ние сме надвор да се изгради нов вид на моден бренд. Оној што е убав колку што е достапен и е посветен на одржливоста. Оној што ве инспирира да мешате, слоевите и соберете слободно. Ова Е Бесплатно Собрание.

За производот

Купувачите избираат и