.

.

Травелстар УН 285 45Р 114Х ХЛ Високи Перформанси Цела Сезона Патничка Гума 285 45 22

Травелстар УН 285 45Р 114Х ХЛ Високи Перформанси Цела Сезона Патничка Гума 285 45 22

DEN 0.33

Од стока
Достапно.

Внимание! Поради големината на гумите, Пакетите може да се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРАЧУВААТ ИСТИОТ ДЕН, иако ги испраќаме заедно. Информациите за следење може да се проверат на веб-страницата на куририте со главниот број за следење што ќе го добиете преку е-пошта. На пример : можете да добиете 3 гуми за еден ден и 4-ти следниот ден или денот потоа, или една гума за еден ден, а втората еден ден потоа.Travelstar UN66 285/45 R22 114 H Високи Перформанси На Сите Сезонски Патнички гуми 285/45/22 преглед Travelstar UN33 е гума за сите сезони со ултра високи перформанси која нуди перформанси со голема брзина, свиоци и braking.It нудејќи гума со врвен квалитет по економична цена point.An агресивната шема на шарите може да обезбеди совршена рамнотежа помеѓу ултра-високи перформанси и секојдневна удобност. 50.000 Милји Ограничена Гаранција За Истрошеност На Шарата. Големина : 285/45Р22, Само Гуми-Тркало/Раб Не Се Вклучени. Димензија( инч) : 32.09 х 11.22 х 32.09, тежина( фунти) : 39.12. Максимален Притисок( пси) : 50; Индекс На Оптоварување : 114 (1180 фунти за единечна гума). Оценка на брзина : H (210 mph); Опсег На Оптоварување : XL (Дополнително Оптоварување).

За производот

Купувачите избираат и