.

.

Ткаени Патеки Рустикален Круг Калај Послужавник Со Црвено Дрво И Метална Рачка

Ткаени Патеки Рустикален Круг Калај Послужавник Со Црвено Дрво И Метална Рачка

DEN 1.00

Од стока
Достапно.

Плетените Патеки Рустикален Кружен Плех Со Црвено Дрво и Метална Рачка е совршен додаток на вашите летни забави на отворено. Користете ја удобната рачка за лесно да им служите на вашите гости пијалоци од послужавникот и чувствувајте се сигурни дека ќе го оставите изложен во текот на вашата свеченост. Ако сте повеќе заинтересирани за закуски, само наполнете го овој послужавник полн со ореви, пекани и бадеми и оставете оревокршачка внатре или виси на рачката. Можете дури и да го користите за лесно место за чување на вашите лакови и да бидете во можност да ги носите од соба во соба за попрактична апликација. Кога не се користи, Плетените Патеки Рустикален Кружен Плех Со Црвено Дрво и Метална Рачка е совршен за прикажување на сезонски додатоци во домот.Колекцијата Ткаени Патеки го спојува рустикалниот стил на фарма со боемски акценти совршен за секоја сезона. Оваа колекција го олеснува и достапно осветлувањето на секоја просторија со пријатни, живописни, квалитетни парчиња. Ткаени Патеки Рустикален Круг Калај Послужавник Со Црвено Дрво и Метална Рачка : Совршен За носење пијалоци или сервирање закуски. Декоративниот изглед без напор ги надополнува другите украсни предмети што ги ставате внатре. Лесен за носење со употреба на рачката. Наполнете го со сол, бибер и други зачини што ќе ги користите како послужавник за сервирање на масата. Димензии : 12 "Л х 12" В х 11 " Х.

За производот

Купувачите избираат и