.

.

Аспен Ленс Југозападна Волна Тркач Килим, Јаглен Светло Кафеава, 2 '3 5'

Аспен Ленс Југозападна Волна Тркач Килим, Јаглен Светло Кафеава, 2 '3 5'

DEN 551.68

Од стока
Достапно.

Новите волнени килими пролеани како природна последица од тоа како се направени; вакуумирајте нов волнен килим 1-2 пати неделно во првите неколку недели користејќи правосмукалка со низок притисок без шипки за тепање; вакуумирајте во правец на купот, а не против него; не влечете лабави краеви или залутани петелки, прицврстете ги со ножици за да ги отстраните. Едноставна, но експресивна, Аспен ги оживува племенските мотиви со модерни нијанси и удобност-меко чувство под нозете. Правосмукалка (по можност една без шипки за тепање) редовно и чиста на самото место; за тешко отстранливи дамки, се препорачува професионално чистење на тепих; ротирањето на вашите килими на секои 3-6 месеци ќе заштити од нерамномерно абење од сообраќајот на нозете и тежината на мебелот.Аспен Килим Колекција. Боја : Јаглен/Светло-Кафеава. За моментално преуредување на украсувањето, овој тепих е еден од најлесните и најмодерни начини за освежување на просторијата со карактер и стил.

За производот

Купувачите избираат и