.

.

Шампион Машка Класична Графичка Маица

Шампион Машка Класична Графичка Маица

DEN 1759.84

Од стока
Достапно.

Иконскиот стил Од Шампион е секогаш во стил. Оваа безвременска маичка лесно го зема денот-без разлика дали сте на чело во теретана, вашата домашна канцеларија или само надвор и околу. Прибл. Мерења На Моделот : Висина : 6'1", Половината : 30-1/2", Градите : 37", Рамената : 45". Модел носи големина М. ребрести екипажот. Логото на Предниот Шампион. Атлетско вклопување низ рамената и телото со потесно вклопување на дното. Мека, задна лента за вратот за дополнителна удобност. 100% памук. Машина за перење. Увезени. Шампион Класичен Лого Маица За Мажи.

За производот

Купувачите избираат и