.

.

Момци Newутс чевли за вода

Момци Newутс чевли за вода

DEN 319.84

Од стока
Достапно.

Овој младински чевли за млади во Newутс е совршен за заштита и удобност во и надвор од водата. Иновативниот дизајн обезбедува заштита додека дозволува водата да влегува во и надвор. Изградени во браници на пети за да се заштитат од тврдоглави пети. Поддржана поддршка за лак за целата дневна удобност. Супер светлина, отпорна на вода и лесен за чистење. Браници на пети за да се заштитат од тврдоглави пети. Поддржана поддршка за лак за целата дневна удобност. UPF 50+ материјал за максимална заштита од сонце. Супер светло горно со атлетско вклопување гумени стапала. Каиш на велкро за флексибилно вклопување. 100% човечки материјали. Отпорен на вода и лесен за чистење.

За производот

Купувачите избираат и