.

.

Бринда Отворено Железо Најавите Решетката, Црна

Бринда Отворено Железо Најавите Решетката, Црна

DEN 2.33

Од стока
Достапно.

ТРАДИЦИОНАЛЕН СТИЛ : со совршена комбинација на елаборирани кривини и прави линии, нашиот држач за трупци носи кралски стил во секој простор на каминот. Без разлика дали ви треба огревно дрво во студена ноќ или поставувате пријатен рустикален изглед, нашиот држач за трупци може да послужи како простор за складирање или решетка за прикажување во вашиот дом. Рачно Изработени Детали. Оваа класична решетка може да се пофали со лесен пристап и извонредна издржливост, така што ќе можете без напор да уживате во романтични вечери со саканата личност или интимни семејни ноќи во потполност. Овој држач за дневник е 15. Вклучени се сите упатства и алатки потребни за склопување. Со основната метална рамка, четканиот слој обезбедува рачно изработен допир за уметнички талент. Елегантната црна боја ги нагласува традиционалните елементи на парчето, давајќи му на вашиот дом софистицирана и раскошна атмосфера. Завршено е со мат боја, давајќи му на овој додаток полиран изглед. Потребно Е Собрание.ДИМЕНЗИИ : Изберете додаток кој е совршена големина за вас и вашиот мебел.ЖЕЛЕЗНА РАМКА со МАТ ФИНИШ : Изградена од железо, рамката на овој екран на каминот е направена да биде неверојатно издржлива. Заврши : Мат Црна.

За производот

Купувачите избираат и