.

.

Каролини Богатства Мв1320пв Крава Лижат Ткаенина Декоративна Перница 14хх14в, разнобојни

Каролини Богатства Мв1320пв Крава Лижат Ткаенина Декоративна Перница 14хх14в, разнобојни

DEN 479.84

Од стока
Достапно.

Каролини Богатства МВ1320ПВ1414 Крава Лижат Ткаенина Декоративна Перница 14хх14в, разнобојна Крава Лижат Ткаенина Декоративна Перница МВ1320ПВ1414. Додадете боја во вашата еднобојна спална соба, дневна соба, мебел за внатрешен двор или надворешен простор за седење со нашите уметнички дела во целосна боја надворешни перници. Секоја перница мери Приближно и се мери Од аголот до спротивниот агол на перницата. 100% Полиестер Ткаенина Платно Перница Измама со полиестер перница форма исполнет со пена. Оваа перница е направена од каролини Богатства нов надворешен материјал и може да се користи внатре или на отворено. Измамата и формата на перницата се вклучени и двете направени во САД. Измамната ткаенина е ткаена за да ја направи отпорна на вода и сепак да биде мека на допир. Машина за перење и многу издржлив. Сите овие перници се направени рачно и може малку да се разликуваат по големина. Отпорна На Вода Целосна Боја Обоена Ткаенина, Вклучува форма на покривка и Перница,Ткаенина Отпорна на Мувла, Отпорна На Дамки Од Полиестер, Отпорна На Бледнее.

За производот

Купувачите избираат и