.

.

МЕГ АЦЕ Матичната Плоча

МЕГ АЦЕ Матичната Плоча

DEN 13680.00

Од стока
Достапно.

Оди за злато со МЕГ X570 КЕЦ на ДЕСЕТКА. Победи игри насекаде со 2,5 G игри LAN И WIFI СЕКИРА, постави рекорди со Дизајнот На Frozr Heatsink и ја надминува конкуренцијата со Мистична Светлина Бесконечност. Кога влоговите се високи, победата е се. Персонализирајте го ВАШИОТ КОМПЈУТЕР со 16,8 милиони бои / 29 ефекти со АПЛИКАЦИЈАТА MSI mystic Light. Најновиот Gen4 PCI-E и m. 2 раствор со пропусен опсег до 64 GB/s ЗА максимална брзина на пренос. Дизајниран со патентиран вентилатор и двојни топчести лежишта за да обезбеди најдобри перформанси за ентузијастичките гејмери и просумери. Продолжениот Дизајн На Топлинска Цевка Ја Зголемува површината на дисипација на топлина, поврзувајќи се од ладилникот МОС со ладилникот на чипсетот. Зајакнат вграден термички раствор М. 2. Го одржува м. 2 Ссд безбеден додека спречува пригушување, правејќи ги да работат побрзо. Основен Поттик со премиум распоред и целосно дигитален дизајн на моќност за поддршка на повеќе јадра и обезбедување подобри перформанси. Најновото безжично решение поддржува технологија ВО боја МУ-МИМО и БСС, испорачувајќи брзини до 2400 Mbps. Претходно инсталиран јас/О Заштитен Подобра заштита ОД ЕМИ и поголема погодност за инсталација.

За производот

Купувачите избираат и