.

.

Балдо: Гардијан Бувови: Три Самовили Издание, Нинтендо Прекинувач, Спојување Игри, 819335021495

Балдо: Гардијан Бувови: Три Самовили Издание, Нинтендо Прекинувач, Спојување Игри, 819335021495

DEN 0.67

Од стока
Достапно.

Балдо : Гардијан Бувови Три Самовили Издание Патување низ волшебна земја преполна со мистерии за разоткривање. Балдо : Бувовите Чувари се полни со предизвикувачки загатки за решавање и сложени зандани за истражување. Поминете го овој волшебен отворен свет Како Балдо и запознајте мноштво необични и незаборавни ликови, додека се борите да го дешифрирате криптичното пророштво и да ја спречите судбината. Од прекрасен каприц до возбудлива авантура, откријте нови градови и нивните карактеристични жители, борете се со жестоки непријатели, лоцирајте скриени храмови и собирајте предмети магични и секојдневни за да добиете моќно ново оружје или да помогнете да се откријат огромен број тајни на оваа чудна земја. Балдо : Изданието "Бувови Чувари" вклучува дополнителна содржина, вклучувајќи режим со помош и целосно нова авантура "Три Самовили". Балдо : Гардијан Бувови : Три Самовили Издание, Play Station 4, Спојување Игри, 819335021488 Истражуваат многу зандани исполнети со загатки, непријатели и стапици. Борете се со бројни шефови и харизматични непријатели. Акција, авантура, истражување, загатки : најдобрата Зелда-како последниве години. Подобрете ги перформансите на вашиот херој, отклучете нови сили и оружје. Движете се слободно во отворен свет, откријте тајни места, запознајте многу ликови.

За производот

Купувачите избираат и