.

.

Спалдинг Бегство Внатрешен Отворен Кошаркарски Раб-Портокал

Спалдинг Бегство Внатрешен Отворен Кошаркарски Раб-Портокал

DEN 1.33

Од стока
Достапно.

Кренете се и фрлете го со Отцепениот Кошаркарски Раб Спалдинг 180! Се крши и од напред кон назад и од страна на страна, давајќи ви природно чувство додека ја треснувате топката дома. Облогата во прав го одржува издржлив наспроти елементите, а поддршката за обвивка помага да се издржат злобните погони за бодување. Раб доаѓа опремен со тешка мрежа и хардвер за монтирање.Перформанси отцепен раб со флексибилен рефлексен механизам за прилагодување на флекс од 180 степени вклучува држач за монтирање 4" х 5" и тежок нетметален овен за закачување на мрежата дизајниран за внатрешна и надворешна игра 4" х 5" држач за монтирање. Прилагодлив рефлексен механизам. Метален овен за виси мрежа. Дизајниран за внатрешна и надворешна игра.

За производот

Купувачите избираат и