.

.

Кингстон Месинг К Туш Пејзаж Рака Туш, Четкани Месинг

Кингстон Месинг К Туш Пејзаж Рака Туш, Четкани Месинг

DEN 3.00

Од стока
Достапно.

Опуштете се и уживајте во смирувачката природа на тушот за туширање. Неговиот впечатлив дизајн и врвната четкана месинг завршница обезбедуваат долготраен и топол допир на вашиот ансамбл за бања. Соодветното завршно црево и лактот се продаваат одделно за ваша погодност. 1.8 ГПМ/6.8 лпм стапка на проток на рачен туш на 80 ПСИ. Инженеринг одделение abs изградба. Евра стил дизајн. 48 водни авиони канал. Затнување слободен дизајн. 9-1/16" висина.

За производот

Купувачите избираат и