.

.

Бакстон Студио Едит Модерна И Современа Темно Сива Ткаенина Со Целосна Големина На Главата

Бакстон Студио Едит Модерна И Современа Темно Сива Ткаенина Со Целосна Големина На Главата

DEN 1512.00

Од стока
Достапно.

Чиста, класична и грациозна, тапацираната глава Од Ткаенина Едит ќе го наполни вашиот простор за спиење со смирувачка енергија. Одликувајќи се со сиво-беж или темно сива тапацир од полиестерска ткаенина со пена со висока густина, Едит е ажуриран дизајн и ќе донесе крајна удобност во вашиот простор за спиење. Монтажните дрвени столпчиња во цврсто гумено дрво обезбедуваат прилагодливи нивоа и дополнително, двојните исечени глави на ноктите даваат допир на гламур. Заоблена нацртана, Едит е тафтувана со копчиња за ажуриран класичен изглед. Направени Во Малезија, Едит бара собрание. Модерна и современа глава; Изградена од цврсто гумено дрво и табла од мдф; обложена со Пена и тапацирана во полиестерска ткаенина; линија во Заоблен стил; дизајн на тафтување На Копчиња; сребрени глави за нокти; Претходно дупчени столпчиња за монтирање на дрво; потребно Е Склопување.

За производот

Купувачите избираат и