.

.

Паметен и Секси Женски Плус Големина Потпис Чипка Необложени Долна Жица Градник, Стил-SA964

Паметен и Секси Женски Плус Големина Потпис Чипка Необложени Долна Жица Градник, Стил-SA964

DEN 271.68

Од стока
Достапно.

Прилагодливите ремени варираат во ширина во зависност од големината на градникот за поддршка и удобност. Опсегот на инклузивна големина вклучува големини на градник со плус големина до 46 DD. Овој градник со целосна покриеност има чаши од тантела што се протегаат за да ви помогнат да бидете безбедни. Тоа не е секогаш лесно со работни места, обврски и луди распореди - но размислувањето за себе е исто така важно! Долна облека не треба да биде само за специјални прилики, а со совршен стил и вклопување, ви олеснуваме да изгледате и да се чувствувате секси по неверојатно паметни цени. На Паметни И Секси ние веруваме дека секоја жена треба да тргне да изгледа и да се чувствува најдобро секој ден.

За производот

Купувачите избираат и