.

.

Дизни Мики Маус Дете Ќебе, Црвена, Сина, 40 x50

Дизни Мики Маус Дете Ќебе, Црвена, Сина, 40 x50

DEN 3.00

Од стока
Достапно.

Совршено за гушкање, ќебето За Мали Деца Дизни Мики Маус е екстра голема големина 40" х 50". Направено од супер мека кадифена ткаенина, со контрастен граничен раб на пристрасност, ова ќебе за гушкање е совршено за дремење, гушкање на каучот или за одење во движење. Се одликува со дизајн на печатење со мики Маус, во нијанси на црвена и сина боја, на мека сива позадина. Координира со различни колекции на постелнина на мики Маус. Меко и пријатно екстра големо ќебе за мали деца во дизајн на мики Маус со печатење. Мери 40 "х 50". Дизајн на печатење со координативна пристрасност.

За производот

Купувачите избираат и