.

.

& В Насловна Срциња 3-Парче Геометриски Памук Ватенка Во Собата, Кралот, Сива

& В Насловна Срциња 3-Парче Геометриски Памук Ватенка Во Собата, Кралот, Сива

DEN 3.00

Од стока
Достапно.

Прегрнете ја опуштената, природна атмосфера во вашата спална соба и претворете ја во мирна оаза во која навистина можете да избегате со нашиот комплет За Бебиња од ЊУЈОРК И Ц Дома. Овој комплет вклучува камен измиен памучен јорган, како и два шами во еднобојна боја со сложена зашиена цветна шема што го привлекува вниманието додека обезбедува смирувачка рамнотежа во мирна просторија. Вклучува 1 јорган, 2 шеми. Достапни бои се претпочитаат руменило, сива, беж, жолтеникаво чисто. Машина за перење, користете машина за предно натоварувач (или горниот натоварувач без агитатор) за да избегнете кинење. Користете Ладна вода во нежен циклус, исушете ја сувата ниска топлина или исушете ја на воздух. НАДОЛУ АЛТЕРНАТИВНО ПОЛНЕЊЕ-Овој Шик Домашен јорган е полнет со алтернативно синтетичко полнење. СТИЛ и УДОБНОСТ - Нашиот моден напред ватенка поставува стил и функција на мешавина за да ви даде најдобар изглед и најудобна постелнина. ГЕОМЕТРИСКА ЦВЕТНА ШЕМА-Прифатете ја опуштената, природна атмосфера во вашата спална соба и претворете ја во мирна оаза со овој геометриски цветен дезен ватенка. Соодветните шамови за перници го заокружуваат изгледот.

За производот

Купувачите избираат и