.

.

Париз Ориентална Кожа Парфем

Париз Ориентална Кожа Парфем

DEN 2.33

Од стока
Достапно.

Меѓу Колекцијата Номади Куирс, ориенталната Кожа, богата и опојна парфемска вода, предизвикува блескави чуда На Султанатот Оман, во трага од кожа и пачули. Лансиран од дизајнерската куќа На Мемо Париз во годината 2019 година. Овој кожен мирис има мешавина од здравец, лаванда, кожа, пачули, каранфилче, бензоин, анасон, цимет, ванила, пименто, цилинтро и ноти од чај. Тоа е долготраен мирис. Идеален за различни прилики. Се препорачува за секојдневна употреба.

За производот

Купувачите избираат и