.

.

Нијанси на сива врамена слика за печатење во сликарство

Нијанси на сива врамена слика за печатење во сликарство

DEN 0.67

Од стока
Достапно.

Карактеристики на Мармонт Хил „„ Сенки на сиво “, врамени сликарски печати MAAX7464, пристигнуваат подготвени да висат. Уметнички дела од yуди Сталус. Вклучува сертификат за автентичност. Професионално врамени и монтирани. ГИЦЛ со врвен квалитет GICL ᅢ ᅡᄅ е печатење на архивска хартија со висока резолуција. Тема : наутички и плажа. Пол : Неутрален. Боја : Бела. Временски период : современ. Среден : Giclee Printed. Уметник : yуди Сталус. Тип на производ : Печатење на сликарство. Примарен уметнички материјал : хартија. Големина (12 "H x 12" W x 1.5 "D) : Mini 17" и под. Големина (18 "H x 18" W x 1,5 "D) : мали 18" -24 ". Големина (32" H x 32 "W x 1.5" D) : Среден 25 "-32". Големина (40 "H x 40" W x 1,5 "D) : Голем 33" -40 ". Димензии со големина 12" H x 12 "W x 1,5" D Целокупната висина - од горе до дно : 12 ". Севкупна ширина - страна до страна на Страна : 12 ". Севкупна тежина на производот : 5 фунти. Големина 18 "H x 18" W x 1,5 "D целокупна висина - од горе до дно : 18". Севкупна ширина - страна на страна : 18 ". Севкупна длабочина - предна до грб : 1,5". Севкупна тежина на производот : 6 фунти. Големина 24 "H x 24" W x 1,5 "D целосна висина - од горе до дно : 24". Севкупна ширина - од страна на страна : 24 ". Севкупна тежина на производот : 7 bs. Големина 32" H x 32 "W x 1,5" D Целокупната висина - од горе до дно : 32 ". Севкупна ширина - од страна на страна : 32". Севкупна тежина на производот : 8 фунти.

За производот

Купувачите избираат и