.

.

Карат Т.В. Дијамантски крст над Сплит Шанк 10kt прстен за ангажман на розово злато

Карат Т.В. Дијамантски крст над Сплит Шанк 10kt прстен за ангажман на розово злато

DEN 13583.84

Од стока
Достапно.

Волшебниот изглед на жената што ја обожавате, овој прстен за ангажман на дијаманти е сигурно дека ќе го освои своето срце. Центар со тркалезен дијамант, благодатно заобиколувајќи го дијамантскиот обложен со дијаманти го обвиткува овој скапоцен камен во пенлива прегратка. Зачудувачки изглед на loveубовта, овој прстен за ангажман на розово злато се плени со дијаманти и светла полирана сјај. Империјал 1/6 Карат Т.В. Дијамантски крст над Сплит Шанк 10kt прстен за ангажман на злато од розово злато : Дијамант Тежина : 1/6 ct. T.W.Diamond Color : H-Idiamond Clarity : I2 Diamond Setting : Pave Set Crapted во 10kt Rose Goldavailable во големини 6-9 не се занимава со дијаманти.

За производот

Купувачите избираат и