.

.

Плочка од плочки Палермо крем арабеска порцеланска плочка

Плочка од плочки Палермо крем арабеска порцеланска плочка

DEN 607.68

Од стока
Достапно.

Погледнете го минатото за одредена денешна инспирација. Колекцијата Палермо ги комбинира визуелните карактеристики на античката тула со трајност на порцелан за колекција на плочки што е и безвременска и трајна. Достапно во формат 7x7, 14x14 и арабески, Палермо им овозможува на дизајнерите и да ги разгледува сопствениците на домови, исто така, бројни опции и можности да го зачинат својот простор. Овој производ содржи 18 парчиња по кутија, секоја кутија опфаќа 10,54 квадратни метри. Овој производ е одобрен за задниот дел, кујнскиот под, кујнскиот wallид, подот за бања, wallидот за бања, wallидот за туширање, подот за туш, подот на отворено, надворешниот wallид, комерцијалниот под и употребата на базени. Оваа плочка е одобрена за затворено и на отворено, станбени и комерцијални, подови и wallидни употреба.

За производот

Купувачите избираат и