.

.

Табела со акцент со 1-фигура со USB

Табела со акцент со 1-фигура со USB

DEN 2.33

Од стока
Достапно.

20 x 14 x 24 инчи со акцент табела со USB, мат црно ќе направи совршен додаток како странична маса за вашата дневна соба или канцелариски простор. Оваа странична маса има матно црно дрво со една голема фиока за дополнителен простор за складирање. Фиоката е завршена со витка метална влечење со четкана златна боја што навистина го поставува ова парче. Задниот дел од оваа табела има USB порта за погодност да ги наплаќа вашите уреди. На дното на оваа табела се наоѓаат квадратни нозе, давајќи му на масата модерен изглед. Оваа странична табела може да биде готов допир на вашиот простор, додека служи функционалност и складирање. Табела со акцент со 1-фигура со USB, матна црна цврста конструкција на дрво. Мат црна завршница. USB порта за погодност. Димензии : . Димензии : 20 x 14 x 24. Една голема фиока за дополнително складирање. Лесно собрание. 90 ден производители гаранција.

За производот

Купувачите избираат и