.

.

Маици со кратки ракави на Авиа девојки, 2-пакувања, големини 4- & плус

Маици со кратки ракави на Авиа девојки, 2-пакувања, големини 4- & плус

DEN 255.36

Од стока
Достапно.

A tee times two! Што може да биде подобро за порибување на нејзиниот училишен ден или гардероба за датум на игра? Супер-меките и лесно прилагодени и лесно прилагодени тимови со кратки ракави се слатки, удобни и тотално разноврсни. Вклучува две пакувања : две маици. Деколте со висока лажичка; Меша се вметнува назад. Кратки ракави на Раглан. Заоблен хемлин. 75% рециклиран полиестер/19% лиоцел/6% спандекс; МЕШ : 90% полиестер/10% спандекс. Машина за перење. Увезени. Маица на девојчињата со мрежа два пакувања од Авиа.

За производот

Купувачите избираат и