.

.

Главни животни ленти од 15 парчиња полиестерски туш завеси, повеќебојни

Главни животни ленти од 15 парчиња полиестерски туш завеси, повеќебојни

DEN 0.67

Од стока
Достапно.

Додадете забавна поп боја на вашата секојдневна рутина за бања со главните станови со живописни ленти со повеќекратни полиестерски кали со 15 парчиња, сет за туширање, во кој има мулти-обоени ленти во весели сини, розови, портокалови и бели. Овој сет на вредност од 15 парчиња се-во-едно има сè што ви треба за да го преименувате вашиот декор на бањата за неколку минути. Комплетот за бања вклучува завеса за туширање од 70 x 72 инчи, 12 пластични куки за туширање и две меки, не-лизгачки килими за бања (18 x 28 инчи, 17 x 24 инчи) за да се заврши изгледот. Завесата за туширање е направена од полиестер и двата килими за бања се изработени од 100% полипропилен материјал кој е мек, издржлив и машински перење. Можете да ја задржите завесата за туширање и килими кои изгледаат нови со машина што ги мијат во ладна вода и да ги исушите на ниско ниво. Сет-во-едно поставување на вредноста на декор за бања. Карактеристики на светли, ленти со повеќе бои. Комплетот вклучува : 1 завеса за туширање (70 x 72 инчи), 12 куки за завеси за туширање, 2 килими што не се лизгаат во бања (17 x 24 инчи, 18 x 28 инчи). Се препорачува употреба на лагер за завеси (не е вклучена во сетот). Завеса за туширање : 100% полиестер, килими за бања : 100% полипропилен. Машинска миење за брза и лесна грижа.

За производот

Купувачите избираат и