.

.

Мегаграс Велики Дане во вештачка трева за големо килим во областа на отворено во затворен простор

Мегаграс Велики Дане во вештачка трева за големо килим во областа на отворено во затворен простор

DEN 418.24

Од стока
Достапно.

Не ги оданочува почвата и земјата како жива трева, и не бара штетни пестициди, што го прави безбеден избор за целата животна животна средина, па дури и кутриња! Дебела и бујна, нашата вештачка трева трева има голем број на типови на сечилото и модели на чеша во мноштво природни бои за реално да го имитираат природниот изглед на вистинските тревни тревници. 15 -годишна гаранција и просечен животен век од 25 години. Нашата трева, исто така, практично доаѓа во 1500 сопствени големини со одредби за намалување на ширина и сечење на должина во најразлични височини на сечилото, тегови на лицето и избор на природни бои. Технологијата на мегаграс за мегаграс Јоркшир нуди 4x пропустливост на нашата нормална трева.

За производот

Купувачите избираат и