.

.

Ревизијата на Лиза „Среќна жолта 18“ ја направи врамена уметност

Ревизијата на Лиза „Среќна жолта 18“ ја направи врамена уметност

DEN 2.33

Од стока
Достапно.

Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка прави професионално рачно изработена, подготвена да виси wallиден декор што ќе се восхитува за наредните години! Важно : Избегнувајте купување фалсификувани производи и трансакција со неовластени продавачи. Таа наоѓа инспирација од мајстори за ликовна уметност како Пикасо, Манет, Рубенс и Сезан. Се додава јасен акрилик со кој се додава печатењето.

За производот

Купувачите избираат и