.

.

Време и време на време на женското породилно фустанче, големини S-2XL

Време и време на време на женското породилно фустанче, големини S-2XL

DEN 255.84

Од стока
Достапно.

Подгответе се да сеучите со времето и го уништија породилниот фустан. Крива гушкање и brimbубител, овој фустан е мек и истегнат што го прави удобен колку што е стилски. Лизгајте го со блејзер или кардиган за работен ден и потоа пробајте го соло за спектакуларен датум ноќен изглед. Исклучиво на. Материјал : 95% рајон/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опремена; стил на каросерија. Должина : MIDI должина; удира под колената. Затворање : стил на пуловер. Ракави : должина на лактот. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Спасени страни; Мека и истегната плетена ткаенина. Облечен породилен фустан за жени од време и вистинито.

За производот

Купувачите избираат и