.

.

Машка шерпа наредена јакна од мека школка

Машка шерпа наредена јакна од мека школка

DEN 1296.00

Од стока
Достапно.

Оваа јакна со средна тежина Шерпа ќе стане главен во вашата гардероба оваа сезона. Одлично за трчање и подготвено за каква било промена на ветерот. Се одликува со мека обвивка отпорна на вода и ветер за да ве задржи заштитени и суви и целосно поставени SHEPRA за да ве загрее пријатно. Три патенти предни џебови за да ги чувате вашите работи безбедни. Прилагодливо табулаторот Velcro кај манжетната за ракави и банџи цртајте низа на аспираторот. Лесна грижа. Машинска миење. Јакна со средна тежина. Целосно е наредено Шерпа. Школка отпорна на вода и ветер. Три патенти предни џебови. Прилагодливо табулаторот Velcro кај манжетната за ракави. Банџи цртајте низа на аспираторот.

За производот

Купувачите избираат и