.

.

Серта работи Извршен канцелариски претседател со технологија Acucell Technology

Серта работи Извршен канцелариски претседател со технологија Acucell Technology

DEN 0.67

Од стока
Достапно.

Серта работи Извршен канцелариски стол со технологија Acucell, Thinkset Grey Bonded Leather Castices Acucell Technology за да помогне во болката во грбот и замор, акупресура дизајн за масажа и енергичен ефект тапациран со елегантен врзан кожа и дише прилагодлива висина и навалување за прилагодување за прилагодена поддршка, лесна собрание, потребно .

За производот

Купувачите избираат и