.

.

Janeејн Стрит, женски џемпер со долги ракави на екипажот Поинтел

Janeејн Стрит, женски џемпер со долги ракави на екипажот Поинтел

DEN 1.33

Од стока
Достапно.

99 Долгиот ракав на Janeејн Стрит, вратот на вратот Поинтел Пуловер е прекрасен и стилски џемпер кој ќе додаде прекрасна женствена талент. Неговите ракави на принцезата, а силуетата на вратот на екипажот додава совршен женски допир. Џемперот доаѓа во три прекрасни модели на вселенска боја со мермерски дизајн на точката на лицето на џемперот. Задниот дел е плетен со бод од Jerseyерси. Нејзиното лабаво вклопување и детали за ребрести обезбедува голема удобност и вклопување. Ексклузивно на. Материјал : 100% акрилик. Увезени. Машинско миење и суво. Вратот на екипажот. Детали со ребра. 99 улица Janeејн.

За производот

Купувачите избираат и