.

.

Домашен прибежиште во Бомбај поврзан со килим или тркач на повеќе области

Домашен прибежиште во Бомбај поврзан со килим или тркач на повеќе области

DEN 0.67

Од стока
Достапно.

Колекцијата за бегалци е бегство од секојдневниот живот што го заслужувате. Овие пријатни гео печатени затворени/надворешни килими веднаш ќе ја променат секоја просторија или внатрешен двор, трансформирајќи ја во животот на забавата. Секој килим е рачно изработен со 100 проценти полипропиелен, УВ заштитен и се прави цело со нашата единствена "k-стоп-не-скриена поддршка ". Килим за собирање прибежиште, повеќе бои и големини : УВ третирано предиво за отпорност на згаснување. Поддршка за не-лизгање на „К-стоп“. Достапно за внатрешна/надворешна употреба. Материјал : 100 проценти полипропелин. Рачно изработено. Геометриски.

За производот

Купувачите избираат и