.

.

Графички џемпери во Холивуд Момци, големини 4-7

Графички џемпери во Холивуд Момци, големини 4-7

DEN 1.00

Од стока
Достапно.

Холивуд служи забавно, шарено и стилско парче : удобни џогери за вашето момче со отпечатоци инспирирани од пица. Класична силуета со џогер се комбинира со мек плетен дизајн за да ја заврши својата облека од денот - совршена за училишните денови и викендите. Повлечен стил. Еластична половината. Контраст за печатење. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Момчињата за влечење пица џогери од Холивуд.

За производот

Купувачите избираат и