.

.

Проектор стара хартија Рамка за печатење во сликарство

Проектор стара хартија Рамка за печатење во сликарство

DEN 735.84

Од стока
Достапно.

-Рарт од Стив Кинг. Големина 30" H x 20 "W x 1,5" D Целокупната висина - од горе до дно : 30 ". Севкупна тежина на производот : 8 bs.5 "D) : мали 18" -24 ". Боја : -Маликолор. Големина (60" H x 40 "W x 1,5" D) : преголема 41 "и погоре. Големина 36" H x 24 "W x 1,5" D целосна висина - од горе до дно : 36 ". Севкупна ширина - страна до страна : 30". Големина (30" H x 20 "W x 1. Топ квалитет giclee print на архивска хартија со висока резолуција. Временски период : -образно. Севкупна тежина на производот : 9 bs. Средна : -икула печатена. Димензии со големина 18" H x 12 "W x 1,5" D Целокупната висина - од горе до дно : 18 ".5 "d -Севкупна тежина на производот : -9 bs. Севкупна ширина - од страна на страна : 20". Севкупна длабочина - напред до назад : 1,5 ". Стил : -образно. Севкупна ширина - од страна на страна : 40". Тип на производ : -Фракција уметност. Големина 24" H x 16 "W x 1,5" D целосна висина - од горе до дно : 24 ". Севкупна тежина на производот : 5 фунти. -Професионално врамена и поставена на архива без киселина. Севкупна длабочина - напред до грб : 1,5 ". Боја : разнобојно Материјал : хартија. Уметнички дела од Стив Кинг. Големина 45 "h x 30 " w x 1. Големина (24 "H x 16" W x 1,5 "D) : Мал 18" -24 ". Примарен уметнички материјал : -Папар. Стил : Современа. Севкупна ширина - од страна на страна : 12". -Сизи 45 "H x 30 " W x 1. -Пококува сертификат за автентичност. Севкупна тежина на производот : 12 фунти. Севкупна длабочина - напред до грб : 1,5 ". Севкупна тежина на производот : 7 bs. Севкупна длабочина - напред до грб : 1,5 ". Големина 45 "H x 30 " W x 1. -Наптерот на квалитетот giclee на архивата хартија со висока резолуција. Големина 60" H x 40 "W x 1,5" D целосна висина - од горе до дно : 60 ". MAAX1363 Карактеристики пристигнуваат подготвени да висат.

За производот

Купувачите избираат и