.

.

Чувар на осип на бебето на нација, пливање со пелена и сет на капа, 3-парчиња, големини од 0-12м

Чувар на осип на бебето на нација, пливање со пелена и сет на капа, 3-парчиња, големини од 0-12м

DEN 239.20

Од стока
Достапно.

Тој ќе ужива во забавен ден на плажа, базенот, паркот или задниот двор во овој чувар на осип и пливање со пелена со 2 парчиња од Wonder Nation. Дизајнирано со заштита од UPF 50+ и долги ракави за дополнително покритие, овој сет вклучува и сончева капа за оптимална заштита од сончевите зраци. Завршено со лесно снопско отворено дно за брзо менување, овој сет е сигурен дека ќе биде омилен за вас и бебето! Материјал : 85% полиестер/15% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. 3-парчиња сет вклучува : Еден чувар на осип, една пелена за пливање и една капа од сонце. Осип чувар : вграден; вратот на екипажот; стил на пуловер; долги ракави. Пливање пелена : еластична лента за половината; печатење на сите. 3-парчиња осип чувар, пливање пелена и сонце капа поставени за бебешки момчиња од Wonder Nation.

За производот

Купувачите избираат и