.

.

79 59 надувување правоаголник киди базен

79 59 надувување правоаголник киди базен

DEN 0.33

Од стока
Достапно.

Совети : Секој производ помина откривање на гас. Најпрво ставете ладна вода . Тежина на пакет : 6,82 lb. Повеќекратни намени. Надувувањето на базенот може да се користи како топчеста јама или песочна кутија за деца, или дури и како домашна куќа за домашни миленици. Цврст и сигурен : Надграден вентил за протекување на воздухот : Секој слој на воздушното перниче има надградена верзија на вентилот за протекување, кој е многу запечатен за да се спречи истекување на воздухот. Материјал : ПВЦ без БПА. Одржувањето на пријателите и семејството кул летни одмори. За да избегнете оштетување на базенот, ве молиме, не ставајте го базенот на остри предмети и не истурајте вриење или вода со висока температура во базенот. Тежина на производот : 6,4 lb. Големина на пакет : 14,56" x 10. Бидете внимателни да не ја преполнувате (инфлацијата од 80% -90% е доволна). Летна забава : Базен за деца и возрасни има до 232 литри вода за многу забавно прскање. Исто така, базенот дизајниран со бел раб wallид во голема мерка го штити базенот и kiddy од штетни ултравиолетови зраци.

За производот

Купувачите избираат и