.

.

Исечете го женскиот дедо џемпер со ракави за мафини

Исечете го женскиот дедо џемпер со ракави за мафини

DEN 399.84

Од стока
Достапно.

Тоа е како да се завиткате во топла прегратка. Новиот дедо кардиган од Scoop се ажурира со ракави за мафини, но сепак нуди опуштено вклопување и пријатно чувство. Исклучиво на. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. опуштено, преголемо вклопување. V-neckline; Затворање на копчињата. Долги ракави со мафини со плети на рамената. 2 џебови на лепенка. 60% акрилик/40% рециклиран полиестер. Машина за перење. Увезени. Лажичка опуштена вклопена во кардиган џемпер за жени. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

За производот

Купувачите избираат и