.

.

Goodyear Wrangler Authority A T 31X10.50R15LT 109Q цела сезонска гума

Goodyear Wrangler Authority A T 31X10.50R15LT 109Q цела сезонска гума

DEN 2184.96

Од стока
Достапно.

Goodyear Wrangler Authority A/T Tire е солидна целата сезонска гума за камиони и SUV. Ова е одлично прилагодено за возачите на камиони и SUV кои сакаат самоуверена влечење. Без разлика дали се вози да работи на автопатот или да маневрира нечистотија на патот до кампот, оваа гума нуди цврстина со тивко возење. Goodyear Trailmark Tire ви нуди безбедна опција за возење на вашето возило. Специјално е дизајниран да се одвива добро и во услови на возење и надвор од патот. Тип на гума : Лесни камиони и гуми SUV. Индекс на оптоварување на гуми : 109. Оценка на брзината : П. Големина на гумата : 31x10.50 R15 LT. Гума за сите терени.

За производот

Купувачите избираат и