.

.

Madden NYC женски шорцеви за капчиња

Madden NYC женски шорцеви за капчиња

DEN 847.84

Од стока
Достапно.

Лесни и ветровити со супер-слатки допири, шорцевите за капчиња со капчиња на Мадден NYујорк се уште една непосредна слава за додавање на колекцијата. Тие се повлекуваат удобно со својата еластична половината, додека прилагодливиот фронт за влечење обезбедува совршено вклопување секој пат. Повторете го назад со врвот на капчињата на Madden NYC Flutter за симпатичен изглед кој е предодреден да добие комплименти. Материјал : 60% памук/40% акрилик. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено вклопување. Подигање : Мидриз. Затворање : стил на влечење; Еластична половината со влечење предниот дел. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Дизајн на капчиња. Влечење шорцеви со капчиња за жени од Маден Cујорк.

За производот

Купувачите избираат и