.

.

Шампионски женски џогер

Шампионски женски џогер

DEN 799.84

Од стока
Достапно.

Вашите потпови за пот не се комплетни без нашите класични, џогери инспирирани од песна. Населена женска вклопена со зашилена нога и ребрести манжетни што го воздигнуваат вашиот спортски стил со маички или јакна. Легендарните џогери со руно во тешка категорија се спротивставуваат на вертикалното смалување, така што вклопувањето останува точно. Суштински џебови за одржување на технологија и клучеви. Процесот на миење создава мали варијации во бојата, правејќи ја оваа мешавина од памук/полиестер многу мека. Модерно, женско вклопување w/ зашилена нога и манжетна. Еластична лента за половината со прилагодлив цртеж. Предни џебови за складирање. 20 1/2 ”Inseam. В лого на лепенка на колк. Содржина на ткаенина : 60%памук 40%полиестер. Земја на потекло : Пакистан - ПК.

За производот

Купувачите избираат и