.

.

Стерлинг сребрена розова позлатена прстен

Стерлинг сребрена розова позлатена прстен

DEN 2.33

Од стока
Достапно.

Ако сакате едноставен, но елегантен изглед, овој клучен прстен е совршен за вас. Изработено е од сребро од розово злато. Овој 2,25мм стабилен прстен ќе се спари совршено со вашите други омилени парчиња накит. Достапно во целата големина 8. Изразете се на уникатен и забавен начин со новата колекција на стабилни изрази. Изберете од стотици прстени што можете да ги измешате, да одговарате и да се ставате заедно, овозможувајќи ви да го вклучите вашиот стил во еден момент. Стабилните изрази нудат накит што е направен од сребро, шарено емајлиран, 14 карат злато-позлатени, украсени со зачудувачки дијаманти и/или скапоцени камења и многу повеќе. Можностите се бесконечни со овој неверојатен асортиман на накит за легање. Комплиментарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци. Проверка на потеклото : Тајландски стабилни изрази Стерлинг сребрен розов-позлатен клуч : розово злато обложен и полиран финиш изработен во стерлинг Силверстакл изрази што може да се искористи во повеќе димензии.

За производот

Купувачите избираат и