.

.

Стив Маден Нектур потпетија сандала

Стив Маден Нектур потпетија сандала

DEN 786.72

Од стока
Достапно.

На врвот на нашата листа на задолжителни страни, Нектур ги убива сандалите асортимани со висока потпетица на стилото и едвај-има еластични ленти. Овој едноставен стил ќе ве сврти? Глави и запирање на сообраќајот цела сезона! Лента за глуждот. Менаж или ткаенина горниот материјал. Човечки единствен.

За производот

Купувачите избираат и