.

.

Blade Q Mini Charger Брз микро USB 2. Кабелски комплет од ixir - од ixir

Blade Q Mini Charger Брз микро USB 2. Кабелски комплет од ixir - од ixir

DEN 383.84

Од стока
Достапно.

Работи со адаптивно брзо полнење (AFC) компатибилни уреди кои ги синхронизираат и пренесуваат датотеките преку кабел за податоци за микро-USB. Купете само од овластен продавач на Амазон за да добиете оригинален IXIR производ.0 за уреди го поврзува вашиот телефон со вашиот компјутер за полнење и синхронизација на податоци.Гаранција за враќање на парите! Ако сте незадоволни од кој било производ на IXIR, ние ќе ви добиеме замена или веднаш ќе издадете целосна наплата. Компатибилен и со адаптивните полначи за брзо полнење и полначи за автомобили и со само редовни уреди за полнење што даваат стапка за полнење 2 засилувачи.Adaptive Fast Charging (Брз полнач) Wallиден полнач со полначот на wallидови со висока моќност на IXIR 2, вашиот Samsung Galaxy или друг USB компатибилен паметен телефон секогаш ќе биде целосно наполнет и подготвен за одење. Адаптивно брзо полнење (брз полнач) CAR CARGER со адаптивната технологија за брзо полнење за нашата батерија може да оди од нула до 50% ниво на батерија за околу 30 минути, додека остварувате повици Или користете ја вашата апликација за навигација GPS, Micro-USB до USB кабел Овој кабел за брзина на микро-USB 2. IXIR производи доаѓаат со гаранција за замена на живот. Со таа карактеристика вградена до 75% побрза стапка. -УСБ до USB кабли : 3,5 ft.0 кабелски комплет од IXIR - (Брз wallиден полнач + полнач за брз автомобил + 2 кабел) од ixir. ZTE Blade Q Mini Charger Брз микро USB 2.

За производот

Купувачите избираат и