.

.

Нокаут истурање, 1,5 “

Нокаут истурање, 1,5 “

DEN 1.00

Од стока
Достапно.

Сега можете да направите брилијантни, разноврсни форми со пригоден додаток за изработка на удар. Доаѓа со уникатна гумена база за да се задржи ударот стабилен на масата. Оваа хартиена удар е достапна во најразлични дизајни, вклучувајќи и мандарина боја, и ви помага да создадете убави дизајни. Добро работи за луѓето кои се во занаетчиство, а тоа прави убав подарок за уметничката личност во вашиот живот. Панч на испади, 1,5 " : Единствена гумена база одржува удари стабилни на таблетот. Прави удобно, рачно пробивање. Овој пакет содржи една удар. 1.5" Панч е достапен во најразлични дизајни.

За производот

Купувачите избираат и