.

.

Лесна улица Луиза удобност

Лесна улица Луиза удобност

DEN 1249.60

Од стока
Достапно.

Одлучете се да бидете стилски и удобно со Луиза по лесна улица. Плетиран слоевит дизајн нуди свежо ажурирање на традиционалната силуета Shootie. Внатрешен патент за лесен влез и засилен со лесно движење од лесни ултра-лесни табани за да ви обезбеди удобност што треба да ја добиете во текот на денот. 2 инчи блок -потпетица. Лесна изградба на улични удобни бранови. Дизајн на плетенка слој. Внатре во патент за лесно вклучување/исклучување. Засилено со лесно движење од лесни ултра-лесни табани. Лесна надворешна плоча.

За производот

Купувачите избираат и