.

.

Scoop Leopard Intarsia Cardigan Jumper Women's

Scoop Leopard Intarsia Cardigan Jumper Women's

DEN 543.84

Од стока
Достапно.

Шастените џемпери се задолжителни оваа сезона, а женскиот леопард quакард Дастер Кардиган го закова трендот! Направено е од супер мека и пријатна ткаенина од предиво што е машина што може да се мие и е многу лесен за одржување. Облечено нагоре или надолу, ова разноврсно парче ќе се спари добро со скоро секоја облека. Мерења на модели : 5’10 ", половината 26", биста 33 ", колкови 36". Должина на Дастер. Долги ракави. Странични џебови. Детали со ребра. Плетена ткаенина. 75% акрилик, 25% најлон. Машинско миење ладно со слични бои, нежен циклус, само белило што не е хлор кога е потребно, да се спушти суво ниско, ладно железо доколку е потребно. Направено во Кина. Кажете здраво на Scoop : Стручно курирана гардероба на посакувани стилови со неверојатна вредност. Собравме заедно безумно уредување на парчиња вредни за ДРОЛ, кои се мешаат, способни за натпревар и-најдобро од сè-лесно на паричникот. Затоа што сите ја заслужуваат гардеробата на своите соништа.

За производот

Купувачите избираат и