.

.

Женски кожени дрво дрво наредени каилиња на глуждот на глуждот

Женски кожени дрво дрво наредени каилиња на глуждот на глуждот

DEN 1.67

Од стока
Достапно.

Чевлите за затнување на каишот на глуждот од страна на Brinley Co. се конструирани со кожна кожа и потресени детали прикажани на прстите. Шик лента за глуждот создава уникатен дизајн и наредени буци потпетици ја завршуваат висината на потпетицата : 2 1/4-инчи. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина на чевли : Среден. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Faux кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

За производот

Купувачите избираат и