.

.

Салон совршен природен камшик 53, црно

Салон совршен природен камшик 53, црно

DEN 2.67

Од стока
Достапно.

Приставете ги очите. Веднаш добијте убави бујни трепки и променете го вашиот изглед во привремено, природните трепки за око на Ардел се најбрзиот начин да имате долги, бујни трепки. Вклучува кутија за еднократна употреба за складирање кога не се носи. Природните трепки на Ардел се популарни трепки затоа што жените сакаат дека се лесни, еднократно, лесни за аплицирање и го даваат посакуваниот, природен изглед на целосни, убави трепки. Приставете ги очите.

За производот

Купувачите избираат и