.

.

Замена на Fend Fender лагер компатибилен со 2012- Toyota Prius V Front, левиот возач

Замена на Fend Fender лагер компатибилен со 2012- Toyota Prius V Front, левиот возач

DEN 3.00

Од стока
Достапно.

Спецификации на производи Производ Подготовка : Fit Fit : Direct Fit Material : Prastic Quantity Продадена : Продадена индивидуално Replaces OE Број : 5387647041 Replaces Parts Link Број : TO12481799 Interchange Дел број : 5387647041, TO12481799 Warranty : 1-годишна замена за замена на делот за време Engine Department од нечистотија, кал, вода и други загадувачи. Секоја фидер -лагер е направена на фабрички спецификации, овозможувајќи ви лесно да го вратите вашето возило во оригинална состојба. Карактеристики и придобивки : Лесно се инсталира како директна замена за вашиот оригинален лагер за фендер. кал, вода и други загадувачи. Веќе да го вратите вашето возило во како нова состојба. Процеси на дизајнирање и производство на процеси на производство, кои се резултат на обемните истражувања и развој, обезбедувајќи најсовремен дизајн и беспрекорни перформанси. Процесот ги задржува трошоците намалени и квалитетни високи.compabtile со следниве возила : Позиција : пред, левотоота2012-2014 Prius V (подмодел : база, пет, три, две) го заменува OE број : 5387647041. Заменува број на делови : TO1248179. Број на размена на дел : 5387647041, TO1248179.

За производот

Купувачите избираат и