.

.

Тајно активен гел антиперспирант дезодоранс спорт 2. мл

Тајно активен гел антиперспирант дезодоранс спорт 2. мл

DEN 66.72

Од стока
Достапно.

Тајната активна колекција е наменета за жени во движење. Secret Active обезбедува супериорна заштита во моментите кога е најважно : кога топлината е вклучена и вашиот пулс е нагоре. Исклучете ги белите ознаки на облеката со јасен гел што продолжува јасно и се суши брзо. Спортскиот мирис е возбудлива мешавина од цитрус со мириси на рузмарин и ванила. Подигнете ги вашите перформанси со таен чист гел антиперспирант и дезодоранс. Тајно активен гел антиперспирант и дезодоранс спортски мирис 2.6 мл. : Подигнете ја вашата изведба со тајната активна колекција. Дизајнирано да ви даде поголема заштита во моментите кога е најважно. Пот и мирис не се совпаѓаат за неговите 48 часа заштита. Исклучете ги белите ознаки на облеката со јасен гел што продолжува јасно и се суши брзо. Спортскиот мирис е возбудлива мешавина од цитрус со мириси на рузмарин и ванила. Таен активен гел антиперспирант и дезодоранс, спортски мирис.

За производот

Купувачите избираат и