.

.

Докерс машка тенок фит паметен плетен удобност плете Jeanан исечени панталони

Докерс машка тенок фит паметен плетен удобност плете Jeanан исечени панталони

DEN 1.67

Од стока
Достапно.

Вашите омилени фармерки направени на начин поудобна ткаенина. Нашите панталони со џин се најдобри од сите светови - лесни за стил, удобно и подготвени да одат каде било. Овој пар е направен со нашата удобна плетена ткаенина која се чувствува како омилена маичка, но изгледа како пантолоните што ги познавате и нè сакаат. Вашите омилени какис, исечете како вашите омилени фармерки. Истегнување на нивото на перформанси.

За производот

Купувачите избираат и