.

.

Петит Лем девојче краток сет

Петит Лем девојче краток сет

DEN 319.68

Од стока
Достапно.

Рафлите се секогаш во стил. Овој „засекогаш“ на врвот на ритамот со координативни шорцеви и лента за глава се совршени за посета на плажа или запознавање пријатели за плејцер. Направено од мека, дрес за дишење, вашето мало девојче е слободно да се движи наоколу, да ползи и да истражува во удобност во текот на целиот ден. Еластичната лента за половината и патентот на задниот дел од врвот, го прави промената на супер лесно и без хаос. • Состав : Jerseyерси (95% памук, 5% спандекс) • Еластична лента за половината, патент на задниот дел од врвот • Совршен за ползи и истражување • Машинско миење.

За производот

Купувачите избираат и